• 1. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. ХРИСТО ИВАНОВ ДИМИТРОВ
    • 2. СПАС СТОЙЧЕВ СПАСОВ
    • 3. ДАНИЕЛА ДАНЕВА ТЕНЕВА
    • 4. КАМЕЛИЯ ЕМИЛОВА КАРАМАНОВА
    • 5. ДЕЯН ДЕНЕВ ДЕНЕВ
    • 6. ЯНА АТАНАСОВА АРАНГЕЛОВА
    • 7. ДИМИТЪР ПЕТКОВ ДИМИТРОВ
  • 2. НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ (ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ, ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ)
    • 1. СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ ЯНАКИЕВ
    • 2. ДИЯН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ
    • 3. ДИМО ИВАНОВ АНГЕЛОВ
    • 4. ГЕОРГИ ЕВГЕНИ ЯНАКИЕВ
    • 5. АЛЕКСАНДЪР ЕВГЕНИЕВ ЧАЛКАНОВ
    • 6. МИХАИЛ АТАНАСОВ АТАНАСОВ
    • 7. АНГЕЛ СТЕФАНОВ МИТОВ
    • 8. ВИКТОРИЯ ДИМИТРОВА КИРОВА
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. МАРИНА ОРФЕЙ МАЛЧЕВА
    • 2. НАЧКО ОБРЕТЕНОВ ПЛОЧЕВ
    • 3. ИВАНКА ГЕОРГИЕВА СТАНЧЕВА
    • 4. ИЛИЯ ЛЮБЕНОВ ЮСЕВ
  • 4. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. АТАНАС ЗАФИРОВ ЗАФИРОВ
    • 2. ДЕЯН ЦАНКОВ ДЕЧЕВ
    • 3. СЪБИНА ВАСИЛЕВА ПЕТКАНСКА-ВЪЛЕВА
    • 4. ЦВЕТАН ГЕОРГИЕВ ХАРИЗАНОВ
    • 5. ВАНЯ ДЕЧКОВА КОЛЕВА
    • 6. ВАСИЛ СТОЯНОВ СТОЯНОВ
    • 7. СТЕФКА НИКОЛАЕВА ШЕВКЕНОВА-ПАШОВА
    • 8. АНТОНИЯ АНГЕЛОВА ШЕЙРЕДОВА
    • 9. ЯНКО ГЕОРГИЕВ ЯНКОВ
    • 10. ЕВГЕНИ АТАНАСОВ МИТЕВ
    • 11. НИКОЛАЙ ДОБРЕВ НЕДЕВ
    • 12. АТАНАС ЯНЧЕВ АТАНАСОВ
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. ИСКРА МИХАЙЛОВА МИХАЙЛОВА
    • 2. КОНСТАНТИНА ВЕНЦИСЛАВОВА СПАСОВА
    • 3. ПЕТКО ИВАНОВ КАРАБОИКОВ
    • 4. ИВА СЕРЬОЖЕВА АНГЕЛКОВА
    • 5. КАРОЛИНА СЕВЕРИНОВА ЕМИЛОВА
    • 6. СТОИЛ МИХАЙЛОВ МИНЕВ
  • 6. ПП АБВ
    • 1. ГЕОРГИ СТАНЧЕВ АТАНАСОВ
    • 2. МИРОСЛАВА ПЕТКОВА МИТЕВА-ТЕНЕВА
    • 3. ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ РЕЩОВ
    • 4. ПЛАМЕН НИКОЛОВ СЛАВОВ
    • 5. ИРИНА ТОНЕВА ДОСЕВА
    • 6. ГАЛИН ГЕОРГИЕВ ГИДИКОВ
  • 7. АТАКА
    • 1. СТОЯН СТАМАТОВ ПЕНЕВ
    • 2. ДИМИТЪР ЛЮБОЗАРОВ ВЪНДЕВ
    • 3. ИВАНКА КОЛЕВА ШОЙЛЕКОВА
    • 4. ИВКА МИЛЕВА КОЗАРЕВА
    • 5. МИНКА ЧЕРНЕВА ЖАБОВА
  • 8. КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА /ПП КОД/
    • 1. ИВЕЛИНА КОЛЕВА ГЕОРГИЕВА - СТОЙНОВА
    • 2. МИХАИЛ ВАСИЛЕВ ВЪЛЧЕВ
    • 3. ДИМИТЪР ЕМИЛОВ МЕТОДИЕВ
    • 4. АНТОН ПЕТКОВ ДИМИТРОВ
  • 9. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. ХАТИДЖЕ МЕХМЕДОВА ГЕОРГИЕВА
    • 2. МУСТАФА ЮСЕИНОВ МУСТАФОВ
    • 3. ВЛАДИМИР НИКОЛОВ МАРТИНОВ
    • 4. МИТЬО СТОЯНОВ МИТЕВ
    • 5. ВАЙДЕ НУФЕЛ МЕХМЕДОВА
    • 6. ТАНЯ СТЕФКОВА ПЕТРОВА
    • 7. ЮЗДЖАН ФЕДАЛОВ ЧЕРКЕЗОВ
    • 8. ШЕНУР АЛИЕВА ДУРАЛИ
    • 9. ВАЛЕНТИН КРЪСТЕВ ГЕОРГИЕВ
    • 10. ПЛАМЕН РАШКОВ МАРИНОВ
  • 10. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. АНТОАНЕТА ДИМОВА КУМБИЕВА
    • 2. ВЕЛИЧКА ТОДОРОВА ПОПОВА
  • 11. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. ДИМИТЪР ПЕТРОВ СЯРОВ
    • 2. КРЕМЕНА РУМЕНОВА ПЕТРОВА
    • 3. ТАНЯ ЖЕЛЕВА ЕЛЕНСКА
    • 4. РОСЕН ДИМИТРОВ ПЕТКОВ
    • 5. ЕМИЛ АНГЕЛОВ ДИМИТРОВ
    • 6. МАЯ ДИМИТРОВА МИЛАНОВА
    • 7. ГЕОРГИ ПЕТРОВ МАВРОДИЕВ
    • 8. СТАНИМИР ЖЕЛЯЗКОВ КОЙЧЕВ
    • 9. ПЕПА МИТКОВА МИТЕВА
    • 10. БОРИЛ РУМЕНОВ ДИМИТРОВ
  • 12. ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. МИТКО МИХНЕВ МАНЕВ
    • 2. ЮРИЙ ХРИСТОВ ЯНКОВ
    • 3. СТЕФАНА ИВАНОВА НЕДЕЛЧЕВА
    • 4. ЕВТИМ ИВАНОВ ЕВТИМОВ
    • 5. СЪБИ СТОЯНОВ СЪБЕВ
    • 6. ЕНЬО ДИМИТРОВ ЕНЕВ
    • 7. ЙОРДАН ДИМИТРОВ КРАЕВ
  • 13. Движение ЗАЕДНО за промяна (Българска Социалдемокрация – Евролевица, Европейска Сигурност и Интеграция, Родолюбие 2000)
    • 1. ВЕСЕЛИН ИВАНОВ ГЕОРГИЕВ
    • 2. ЮРИ ИВАНОВ МИХАЛЕВ
    • 3. НИКОЛАЙ ПАВЛОВ БАКЪРДЖИЕВ
    • 4. ПЕТЯ БОРИСОВА БОРИСОВА
    • 5. ТОНИ ДИМОВ ГОСПОДИНОВ
    • 6. МАЯ СТОЯНОВА ПЕТРОВА
    • 7. СИЛВИЯ ДОБРЕВА ТИХИНА
    • 8. НИКОЛАЙ АСЕНОВ АРАБОВ
    • 9. ИРЕНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
    • 10. ХРИСТО НИКОЛОВ МАВРОДИЕВ
    • 11. ПЕНКА ТОДОРОВА КАЛИНОВА
    • 12. ДИМИТЪР АТАНАСОВ ПЕНЧЕВ
  • 14. БНО
    • 1. ВЕСЕЛИН ИВАНОВ ПАШОВ
    • 2. ГАНКА ИВАНОВА КРЪСТЕВА-ВАСИЛЕВА
    • 3. ЕЛЕНА СТЕФАНОВА ПОПОВА
    • 4. ДЕЯН ЮРИЕВ МИТЕВ
    • 5. МАРТИНА КРАСИМИРОВА КАРАДЖОВА
    • 6. ГАЛЯ МИХАЙЛОВА СОТИРОВА
    • 7. ЯНИЦА ДЕЛЯНОВА ДИМИТРОВА
    • 8. СТОИЛ СТАНКОВ ГЕОРГИЕВ
    • 9. ДАРИНА ДИНКОВА ИВАНОВА
    • 10. МИЛЕН ИЛЧЕВ МИНЕВ
  • 15. ПП НАЦИЯ
    • 1. СИМЕОН СТОЙЧЕВ СИМЕОНОВ
  • 16. ПП МИР
    • 1. МАРТИН ИВАНОВ БЛАГОЕВ
    • 2. СТЕФАН ИВАНОВ ЛОВЧАЛИЕВ
    • 3. ВАНЯ МЛАДЕНОВА РОБЕТО
    • 4. ЦВЕТАН ИВАНОВ ХРИСТАНОВ
    • 5. ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ КОЧЕВ
    • 6. ИВАН ТАШЕВ КОСТОВ
    • 7. ДРАГОМИР ДИМИТРОВ ДЕЧЕВ
  • 17. Граждани от Протеста
    • 1. ПЕТКО РАДОЕВ КОРУЕВ
    • 2. ВАНЯ ВАСКОВА ТОДОРОВА
  • 18. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. ДАНИЕЛ ПЕТРОВ ПЕТРОВ
    • 2. СТЕФАН ПАСКОВ СТЕФАНОВ
    • 3. АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ АНДОНОВ
    • 4. ТАНЯ КОЛЕВА ДИНЕВА
    • 5. ВЛАДИМИР МИНКОВ СТЕФАНОВ
    • 6. КЪНЧО ПЕТРОВ ИЛИЕВ
    • 7. НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ
    • 8. ИВАН БЯНКОВ ДИМОВ
    • 9. ДАНЧО СТОЙКОВ ДАНЕВ
    • 10. АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ БЕЛЕНСКИ
    • 11. НИКОЛА КЪНЕВ НИКОЛОВ
    • 12. Заличен
  • 19. ПП Глас Народен
    • 1. ДИЛЯНА ДИМЧЕВА ДИМОВА
    • 2. МИЛЕН СТЕФАНОВ ЕНЧЕВ
    • 3. КОСТАНТИН МИЛЕНОВ КОСТОВ
  • 20. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. ЗЛАТИН МИХАЙЛОВ ТЕРЗИЕВ
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ПЕНЧО НЕДЕВ ИВАНОВ
    • 2. КРИСТИАНА ПЕТКОВА ПРИСТАВОВА
    • 3. ДАНЧО КИРОВ МИХАЙЛОВ
    • 4. НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ КОЛЕВ
    • 5. ВЛАДИМИРА КОСТОВА ТЕНЕВА
    • 6. ТАНЯ ПАВЛИНОВА КАМБУРОВА
    • 7. МЕХМЕД РЕДЖЕБОВ МЕХМЕДОВ
    • 8. ИВАН АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ
    • 9. СТЕФКА АТАНАСОВА ГЕНЧЕВА
    • 10. СТАНИМИР МИНЧЕВ ДРАГАНОВ
    • 11. КРАСИМИР ПАНАЙОТОВ МИТЕВ
    • 12. БОРИСЛАВ ТОНЧЕВ КИСЬОВ
  • 22. ПП ПРАВОТО
    • 1. КИРИЛ ДИМИТРОВ ПЕТРОВ
    • 2. ЖИВКО ЖЕЛЕВ БЪЧВАРОВ
  • 23. ПП Благоденствие-Обединение-Градивност
    • 1. ДОБРОМИРА АТАНАСОВА МИХОВА
    • 2. МИХАИЛ ВОЙНОВ ЦВЕТАНОВ
  • 24. ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. ДОРА СТОЯНОВА ХРИСТОВА
    • 2. ПЕТЪР ХРИСТОВ ПЕТРОВ
    • 3. ПЛАМЕНА КИРИЛОВА ЕРЕМИЕВА
    • 4. ДИМИТЪР ЖЕЛЕВ ИВАНОВ
    • 5. ИВАН ДОЙЧЕВ ДОЙЧЕВ
    • 6. ИВАЙЛО ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВ
    • 7. НЕДКО ПЕТКОВ ЖЕЧЕВ
    • 8. ДОБРОСЛАВ ИВАНОВ ИВАНОВ
    • 9. АТАНАСКА ГЕОРГИЕВА МЕРДЖАНОВА
    • 10. ВЕСЕЛИН ЙОРДАНОВ КУНЧЕВ
    • 11. ДЕНИЦА ЛЮБОМИРОВА АДАМОВА
    • 12. ИВАН ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ
  • 25. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. ТИХОМИР ГОСПОДИНОВ ГОСПОДИНОВ
    • 2. ПОЛИНА ВАЛТЕРОВА ТОДОРОВА
  • 26. Политическа партия  ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. ДОНКА ИВАНОВА ИВАНОВА
    • 2. СВЕТОСЛАВ САШОВ САВЕЛЕВ
  • 27. БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
    • 1. СВЕТЛА МИХАЙЛОВА МИЛУШЕВА
    • 2. МАРИЯ МИХАЙЛОВА ГЕОРГИЕВА
    • 3. ВАНЯ ПЕТРОВА ДОЛУШАНОВА
    • 4. ВАЛЯ КРЪСТЕВА НОВАКОВА
    • 5. Заличен
  • 28. ГЕРБ-СДС
    • 1. ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА
    • 2. МАРИЯ ЩЕРЕВА БЕЛОВА
    • 3. ГАЛЯ ЕНЕВА ЗАХАРИЕВА
    • 4. ПЛАМЕН КРУМОВ СТОЯНОВ
    • 5. НАТАЛИЯ СТАНИМИРОВА КАНЕВА
    • 6. ГЕОРГИ СТОЯНОВ ДАСКАЛОВ
    • 7. ДЕЯН АТАНАСОВ МИТЕВ
    • 8. СЛАВЯН ХРИСТОВ ТЪМНЕВ
    • 9. МИЛЕНА ПЕТКОВА ГОЧЕВА
    • 10. ДИМИТЪР ТОДОРОВ ВЕЛИКОВ
    • 11. БОРИС ГЕОРГИЕВ ШЕЙТАНОВ
    • 12. ДАНИЕЛА НАЧКОВА ВАСИЛЕВА
  • 29. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. ВЛАДИМИР СТОЯНОВ РУСЕВ
    • 2. ИВАН РУМЕНОВ КЛИСУРСКИ
    • 3. ПЛАМЕН ПЕТКОВ ПЕНЧЕВ
    • 4. МАРИЕЛА КРАСИМИРОВА ГЕОРГИЕВА
    • 5. ДАНИЕЛА ИВАНЧЕВА ВАСИЛЕВА
    • 6. ЗЛАТОМИРА ДИМИТРОВА КАРАГЕОРГИЕВА-МОСТРОВА
  • 30. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. ПЛАМЕН АЛЕКСАНДРОВ АНГЕЛОВ
    • 2. БИЛЯНА СТЕФАНОВА ИЛИЕВА

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 231-НС / 07.04.2021

    относно: Упълномощаване на членове от различни партии и коалиции, за предаване избирателните списъци, декларациите и удостоверенията към тях, списъците на заличените лица и списъците за допълнително вписване на придружителите за област Сливен на ТЗ”ГРАО” - Сливен след приключване на изборите за народни представители на 04 април 2021 г.

  • № 230-НС / 05.04.2021

    относно: Приемане флаш памет от електронно устройство, определена за СИК 2116 00030 Община Нова Загора, за валидна за СИК 2116 00 031 при произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.

  • № 229-НС / 05.04.2021

    относно: Приемане на приемо-предавателна разписка № 21019034 за СИК 2120 00 025, община Сливен

всички решения