• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Анелия Красимирова Данова
    • 2. Митко Стефанов Минков
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Тодор Георгиев Тодоров
    • 2. Жени Димитрова Иванова
    • 3. Дончо Минчев Колев
    • 4. Силвия Тодорова Бозукова
    • 5. Марин Колев Маринов
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Димитър Тодоров Аврамов
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Димитър Петров Сяров
    • 2. Георги Петров Мавродиев
    • 3. Стефан Олегов Радев
    • 4. Мая Димитрова Миланова
    • 5. Пепа Цветанова Генчева
    • 6. Николай Кръстев Николов
    • 7. Александър Николаев Панайотов
    • 8. Руслан Белизаров Баждеков
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Никола Костадинов Вучев
    • 2. Николай Антонов Радев
    • 3. Цветан Димитров Стоянов
    • 4. Ивайло Венциславов Нинов
    • 5. Тодор Боянов Славчев
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Гергана Желязкова Стефанова
    • 2. Боряна Любенова Георгиева
    • 3. Иво Маринов Тодоров
    • 4. Дамян Николаев Пенчев
    • 5. Росен Йорданов Божков
    • 6. Недко Петков Жечев
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Живко Петков Калъчев
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Иван Славов Иванов
    • 2. Георги Станчев Атанасов
    • 3. Иван Манчев Иванов
    • 4. Маруся Тодорова Димова
    • 5. Николай Павлов Бакърджиев
    • 6. Димитър Стефанов Иванов
    • 7. Стефан Йовев Джумалиев
    • 8. Здравко Димитров Ножаров
    • 9. Ирена Божидарова Мирчева
    • 10. Васил Георгиев Рещов
    • 11. Ана Добромирова Чолакова
    • 12. Петър Горанов Петров
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Янко Александров Янков
    • 2. Мустафа Юсеинов Мустафов
    • 3. Валентин Кръстев Георгиев
    • 4. Исмет Кемал Идриз
    • 5. Хатче Алиева Османова
    • 6. Бадър Исмаилов Хасанов
    • 7. Кемал Джемал Кьойбаши
    • 8. Илмие Илмиева Юмерова
    • 9. Таня Стефкова Петрова
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Таско Михайлов Ерменков
    • 2. Деян Цанков Дечев
    • 3. Пепа Димитрова Беева
    • 4. Петър Стефанов Костов
    • 5. Мариета Дойчева Петкова
    • 6. Ваня Дечкова Колева
    • 7. Вероника Атанасова Делибалтова
    • 8. Митко Радев Митев
    • 9. Кольо Йорданов Милев
    • 10. Наташа Петкова Пощова
    • 11. Събина Василева Петканска- Вълева
    • 12. Бисер Йорданов Бойчев
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Десислава Жекова Танева
    • 2. Васислав Петрониев Петров
    • 3. Веселина Георгиева Тонева
    • 4. Мария Щерева Белова
    • 5. Галя Енева Захариева
    • 6. Тодор Петров Бакалов
    • 7. Милен Стоянов Петков
    • 8. Радост Михайлова Стефанова-Енчева
    • 9. Стефан Тончев Кондузов
    • 10. Ивайло Иванов Енев
    • 11. Андрей Михайлов Андреев
    • 12. Тодор Георгиев Георгиев
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Мариела Господинова Господинова
    • 2. Георги Митев Дженков
    • 3. Ивайло Христов Йорданов
    • 4. Атанас Гълъбов Кадиев
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Емине Хюсеинова Онбашъ
    • 2. Ашкън Рамадан Веиз
    • 3. Михаил Мариянов Петров
    • 4. Пламена Стефкова Петрова
    • 5. Владимир Красимиров Андонов
    • 6. Златица Митева Кунева
    • 7. Садуллах Ахмед Таш
    • 8. Айхан Сюлейманов Бекиров
    • 9. Велико Тошков Костадинов
    • 10. Милена Христова Иванова
    • 11. Заличен
    • 12. Али Вели Молла
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Константина Венциславова Петрова
    • 2. Стойчо Митков Александров
    • 3. Стоян Спасов Старипавлов
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Ренета Петрова Томова
    • 2. Николай Янков Сиджимов
    • 3. Руслан Йорданов Кънев
    • 4. Биляна Любомирова Русева
    • 5. Михаил Христов Боев
    • 6. Енчо Иванов Динев
    • 7. Цветина Георгиева Тодорова
    • 8. Дарина Минкова Петрова
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Петър Христов Петров
    • 2. Георги Иванов Георгиев
    • 3. Стоян Стаматов Пенев
    • 4. Доброслав Иванов Иванов
    • 5. Анчо Василев Минков
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Ваня Васкова Тодорова
    • 2. Милен Живков Жечев
    • 3. Константин Цветанов Петров
    • 4. Митко Енчев Димитров
    • 5. Лидия Иванова Караиванова - Димитрова
    • 6. Росица Стойчева Митева
    • 7. Стойчо Митев Стойчев
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Валери Венциславов Димитров
    • 2. Стоян Димитров Вълев
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Заличен
    • 2. Николай Захариев Говедаров
    • 3. Красимира Илиева Атанасова
    • 4. Александър Борисов Димитров
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Борислав Райчов Миланов
    • 2. Нина Стефанова Борова
    • 3. Мариела Димитрова Байкова
    • 4. Николай Младенов Киряков
    • 5. Веселин Димитров Маринов
    • 6. Петър Иванов Табаков
    • 7. Иван Димитров Георгиев
    • 8. Веселин Цветков Харалампиев
    • 9. Златка Танева Великова
    • 10. Маргарита Никова Димитрова
    • 11. Тодорка Иванова Илиева
    • 12. Драган Дяков Драганов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 189- НС / 28.03.2017

    относно: Упълномощаване на членове от различни партии и коалиции, за предаване избирателните списъци, декларациите и удостоверенията към тях, списъците на заличените лица и списъците за допълнително вписване на придружителите за област Сливен на ТЗ”ГРАО” - Сливен след приключване на изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

  • № 188- НС / 26.03.2017

    относно: Жалба с вх.№ 336/ 26.03.2017 г. от Галина Любомирова Николова – Вучкова – член на общинското ръководство на ПП ГЕРБ-Сливен.

  • № 187- НС / 26.03.2017

    относно: Жалба с вх.№ 335/ 26.03.2017 г. от Здравко Кирилов Костадинов – Общински председател на ПП ГЕРБ-Сливен

всички решения