Районна избирателна комисия Сливен
РЕШЕНИЕ
№ 77-НС
Сливен, 20.09.2022
ОТНОСНО: Разпределение на членовете на РИК - Сливен по направления на територията на общините и приемане на график за предаване на 01.10.2022 г. на изборни книжа и материали от членовете на РИК – Сливен на членовете на СИК в Община Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица при произвеждане на изборите за народни представители на 02.10.2022 г.
За осигуряване нормалното протичане на предаването на изборните книжа и материали на 01.10.2022 г. от членовете на РИК – Сливен на членовете на СИК в Община Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица при произвеждане на изборите за народни представители на 02.10.2022 г., следва да бъде приет график по направления за общините и да бъдат разпределени и упълномощени членове на РИК 21- Сливен.
Поради което и на основание чл. 72, ал.1, т.18 във вр. с чл.215, ал.1 от Изборния кодекс РИК – 21 – Сливен,
Р Е Ш И :
I.ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН И РАЗПРЕДЕЛЯ ЧЛЕНОВЕТЕ НА РИК 21-СЛИВЕН, КАКТО СЛЕДВА:
Населено място: Час: СИК:
1.ВЪГЛЕН |
8:30 |
138 |
2.БЯЛА |
9:00 |
139 и 140 |
3.НОВАЧЕВО |
9:30 |
137 |
4.ГРАДСКО |
10:00 |
136 |
5.ИЗГРЕВ |
10:30 |
132 |
6.БОЖЕВЦИ |
10:45 |
133 |
7.СРЕДОРЕК |
11:00 |
134 |
8.СТАРА РЕКА |
11:30 |
131 |
Общо: 8 населени места; 9 избирателни секции
РИК: ФАТМЕ МУСТАФОВА
Населено място: Час: СИК:
1.КРУШАРЕ |
8:30 |
168 и 169 |
2.ЧОКОБА |
9:00 |
163 |
3.БОЗАДЖИИ |
9:30 |
158 |
4.СКОБЕЛЕВО |
10:00 |
159 |
5.БИКОВО |
10:30 |
157 |
6.КЕРМЕН |
10:45 |
160,161 и 162 |
7.МЛАДОВО |
11:15 |
156 |
8.КОВАЧИТЕ |
11:30 |
152 |
Общо: 8 населени места; 11 избирателни секции
РИК: СРЕБРИНА ГАНУШЕВА
Населено място: Час: СИК:
1.ЧИНТУЛОВО |
8:30 |
141 |
2.МАЛКО ЧОЧОВЕНИ |
8:45 |
142 |
3.ГАВРАИЛОВО |
9:00 |
144 и 145 |
4. СЕЛИМИНОВО |
9:30 |
146 И 147 |
5. ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ |
10:00 |
143 |
6.БИНКОС |
10:30 |
148 |
7.СТРУПЕЦ |
11:00 |
149 |
8.СТАРО СЕЛО |
11:30 |
150 |
9.ЗЛАТИ ВОЙВОДА |
12:00 |
151 |
Общо: 9 населени места; 11 избирателни секции
РИК: СЕВДА ОСМАНОВА
4.ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ-тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.КАМЕН |
8:30 |
170 |
2.ЖЕЛЬО ВОЙВОДА |
9:00 |
171,172 и 173 |
3.БЛАТЕЦ |
9:30 |
179 |
4.ДРАГОДАНОВО |
10:00 |
180 |
5.ТРАПОКЛОВО |
10:30 |
181 |
6.ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО |
10:45 |
182 |
7.ГЛУШНИК |
11:00 |
178 |
8.КАЛОЯНОВО |
11:30 |
177 |
9.ТОПОЛЧАНЕ |
12:00 |
174,175 и 176 |
Общо: 9 населени места; 13 избирателни секции
РИК: ДРАГОМИР ДРАГАНОВ
5.ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.ГЕРГЕВЕЦ |
8:30 |
167 |
2.САМУИЛОВО |
8:45 |
165 и 166 |
3.ПАНАРЕТОВЦИ |
9:15 |
154 |
4.ГЛУФИШЕВО |
9:30 |
164 |
5.НИКОЛАЕВО |
10:00 |
155 |
6.МЕЧКАРЕВО |
10:30 |
153 |
Общо: 6 населени места; 7 избирателни секции
РИК: ЕЛИЗАБЕТ КЕНДЕРЯН
6.ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.СОТИРЯ |
8:30 |
127 и 128 |
2.ИЧЕРА |
9:30 |
129 |
3.РАКОВО |
10:30 |
130 |
Общо: 3 населени места; 4 избирателни секции
РИК: МИНКО СТЕФАНОВ
НАПРАВЛЕНИЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН
ОПРЕДЕЛЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН, СЛЕДНИЯ ГРАФИК И ОТГОВОРНИ ЧЛЕНОВЕ НА РИК:
МЯСТО – ЗАЛА „МАЙ“ НА ОБЩИНА – СЛИВЕН
13:30 часа |
1 |
до |
25 |
СИК |
|
|
14:00 часа |
26 |
до |
52 |
СИК |
|
|
14:30 часа |
53 |
до |
80 |
СИК |
|
|
15:00 часа |
81 |
до |
106 |
СИК |
|
|
15:30 часа |
107 |
до |
126 |
и от |
183 |
до …………. |
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: СТЕЛЛИ СТЕФАНОВА И ЕЛИЗАБЕТ КЕНДЕРЯН
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: АНА СТАНКОВА, ВЕНЕТА СТЕФАНОВА МАНОЛОВА-ДРАГАНОВА, АТАНАС МИТЕВ И НИКОЛАЙ САНДЕВ
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 10.00 Ч.
III. ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА КОТЕЛ, КАКТО СЛЕДВА:
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: РОСИЦА ТОДОРОВА
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.
ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА ТВЪРДИЦА, КАКТО СЛЕДВА:
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: ТОДОР ТОДОРОВ
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.
1.Упълномощава членовете на РИК, както е посочено по-горе, да подписват протоколите, с които се предават всички избирателни списъци, изборни книжа и материали
2.Определя членовете на РИК –СЛИВЕН за отговорници на секционните избирателни комисии съобразно направленията за предаване на изборните книжа, посочени по-горе.
Решението подлежи на оспорване в тридневен срок по реда на чл. 73, ал. 1 от ИК пред централната избирателна комисия София.
Председател: Елизабет Александрова Кендерян
Секретар: Фатме Фикретова Мустафова
* Публикувано на 20.09.2022 в 13:20 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Упълномощаване на членове от различни партии и коалиции, за предаване избирателните списъци, декларациите и удостоверенията към тях, списъците на заличените лица и списъците за допълнително вписване на придружителите за област Сливен на ТЗ ”ГРАО” - Сливен след приключване на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.
относно: Приемане и обработка на секционните протоколи с резултатите от гласуването в СИК № 2120 00 055
относно: Постъпила жалба за нарушение на Изборния кодекс във връзка с правилата за образуване на избирателни секции в лечебни заведения, домове за стари хора и др. специализирани институции за предоставяне на социални услуги- нарушение на чл.9 ал.6 от Изборния кодекс.