ГРАФИК ЗА РАЗДАВАНЕ НА ИЗБОРНИ КНИЖА НА 01.10.2022 год.
I.ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН И РАЗПРЕДЕЛЯ ЧЛЕНОВЕТЕ НА РИК 21-СЛИВЕН, КАКТО СЛЕДВА:
- ПЪРВО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 ч. от общината
Населено място: Час: СИК:
1.ВЪГЛЕН |
8:30 |
138 |
2.БЯЛА |
9:00 |
139 и 140 |
3.НОВАЧЕВО |
9:30 |
137 |
4.ГРАДСКО |
10:00 |
136 |
5.ИЗГРЕВ |
10:30 |
132 |
6.БОЖЕВЦИ |
10:45 |
133 |
7.СРЕДОРЕК |
11:00 |
134 |
8.СТАРА РЕКА |
11:30 |
131 |
Общо: 8 населени места; 9 избирателни секции
РИК: ФАТМЕ МУСТАФОВА
- ВТОРО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 ч. от общината
Населено място: Час: СИК:
1.КРУШАРЕ |
8:30 |
168 и 169 |
2.ЧОКОБА |
9:00 |
163 |
3.БОЗАДЖИИ |
9:30 |
158 |
4.СКОБЕЛЕВО |
10:00 |
159 |
5.БИКОВО |
10:30 |
157 |
6.КЕРМЕН |
10:45 |
160,161 и 162 |
7.МЛАДОВО |
11:15 |
156 |
8.КОВАЧИТЕ |
11:30 |
152 |
Общо: 8 населени места; 11 избирателни секции
РИК: СРЕБРИНА ГАНУШЕВА
- ТРЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване в 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.ЧИНТУЛОВО |
8:30 |
141 |
2.МАЛКО ЧОЧОВЕНИ |
8:45 |
142 |
3.ГАВРАИЛОВО |
9:00 |
144 и 145 |
4. СЕЛИМИНОВО |
9:30 |
146 И 147 |
5. ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ |
10:00 |
143 |
6.БИНКОС |
10:30 |
148 |
7.СТРУПЕЦ |
11:00 |
149 |
8.СТАРО СЕЛО |
11:30 |
150 |
9.ЗЛАТИ ВОЙВОДА |
12:00 |
151 |
Общо: 9 населени места; 11 избирателни секции
РИК: СЕВДА ОСМАНОВА
4.ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ-тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.КАМЕН |
8:30 |
170 |
2.ЖЕЛЬО ВОЙВОДА |
9:00 |
171,172 и 173 |
3.БЛАТЕЦ |
9:30 |
179 |
4.ДРАГОДАНОВО |
10:00 |
180 |
5.ТРАПОКЛОВО |
10:30 |
181 |
6.ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО |
10:45 |
182 |
7.ГЛУШНИК |
11:00 |
178 |
8.КАЛОЯНОВО |
11:30 |
177 |
9.ТОПОЛЧАНЕ |
12:00 |
174,175 и 176 |
Общо: 9 населени места; 13 избирателни секции
РИК: ДРАГОМИР ДРАГАНОВ
5.ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ - тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.ГЕРГЕВЕЦ |
8:30 |
167 |
2.САМУИЛОВО |
8:45 |
165 и 166 |
3.ПАНАРЕТОВЦИ |
9:15 |
154 |
4.ГЛУФИШЕВО |
9:30 |
164 |
5.НИКОЛАЕВО |
10:00 |
155 |
6.МЕЧКАРЕВО |
10:30 |
153 |
Общо: 6 населени места; 7 избирателни секции
РИК: ЕЛИЗАБЕТ КЕНДЕРЯН
6.ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – тръгване 8.00 часа от общината
Населено място: Час: СИК:
1.СОТИРЯ |
8:30 |
127 и 128 |
2.ИЧЕРА |
9:30 |
129 |
3.РАКОВО |
10:30 |
130 |
Общо: 3 населени места; 4 избирателни секции
РИК: МИНКО СТЕФАНОВ
НАПРАВЛЕНИЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН
ОПРЕДЕЛЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН, СЛЕДНИЯ ГРАФИК И ОТГОВОРНИ ЧЛЕНОВЕ НА РИК:
МЯСТО – ЗАЛА „МАЙ“ НА ОБЩИНА – СЛИВЕН
13:30 часа |
1 |
до |
25 |
СИК |
|
|
14:00 часа |
26 |
до |
52 |
СИК |
|
|
14:30 часа |
53 |
до |
80 |
СИК |
|
|
15:00 часа |
81 |
до |
106 |
СИК |
|
|
15:30 часа |
107 |
до |
126 |
и от |
183 |
до …………. |
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: СТЕЛЛИ СТЕФАНОВА И ЕЛИЗАБЕТ КЕНДЕРЯН
- II. ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА, КАКТО СЛЕДВА:
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: АНА СТАНКОВА, ВЕНЕТА СТЕФАНОВА МАНОЛОВА-ДРАГАНОВА, АТАНАС МИТЕВ И НИКОЛАЙ САНДЕВ
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 10.00 Ч.
III. ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА КОТЕЛ, КАКТО СЛЕДВА:
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: РОСИЦА ТОДОРОВА
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.
ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА ТВЪРДИЦА, КАКТО СЛЕДВА:
ЧЛЕНОВЕ НА РИК: ТОДОР ТОДОРОВ
МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.