Районна избирателна комисия Сливен


РЕШЕНИЕ
№ 75-ПВР/НР
Сливен, 26.10.2016

ОТНОСНО: Разпределение на членовете на РИК - Сливен по направления на територията на общините и приемане на график за предаване на изборни книжа и материали на 05.11.2016 г. от членовете на РИК – Сливен на основание чл.215 ал.4 от ИК на членовете на СИК в Община Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на Република България и провеждане на националния референдум на 06 ноември 2016 г.

За осигуряване нормалното протичане на предаването на изборни книжа и материали на 05.11.2016 г. от членовете на РИК – Сливен по СИК в Община Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на Република България и провеждане на националния референдум  на 06 ноември 2016 г., РИК- Сливен следва да приеме график по направления за общините и да разпредели и упълномощи свои членове. Предвид изложеното и на основание чл. 72, ал.1, т.18 във вр. с чл.215, ал.1 от Изборни кодекс РИК – 21 – Сливен,

 

Р Е Ш И :

  • ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН И РАЗПРЕДЕЛЯ ЧЛЕНОВЕТЕ НА РИК-СЛИВЕН, КАКТО СЛЕДВА:

 

ПЪРВО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 8.00 ЧАСА,  ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

   Населено място:                          Час:                            СИК:

  1. ВЪГЛЕН                               08.45                          138
  2. БЯЛА                                   09.00                          139 и 140
  3. НОВАЧЕВО                           09.30                          137
  4. ГРАДСКО                              09.45                          136
  5. Изгрев                                 10.30                          132
  6. БОЖЕВЦИ                            10.45                          133
  7. СРЕДОРЕК                           11.00                           134
  8. СТАРА РЕКА                         11.30                           131
  9. ЗАЙЧАРИ                             12.00                           135

 

Общо: 9 населени места; 10 избирателни секции

Кола ПЕЖО БОКСЕР № СН 28-82 СС;

                   Шофьор:ДИМИТЪР ИВАНОВ            

                   РИК: НИКОЛАЙ САНДЕВ

                  Общинска администрация: ГЕРГАНА ВЪЛЕВА

 

 

ВТОРО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч., ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

Населено място:                            Час:                            СИК:

  1. Крушаре                             08.30                        168 и 169
  2. Чокоба                                09.30                       163
  3. Бозаджии                            09.45                       158
  4. Скобелево                           10.00                       159
  5. Биково                                10.30                       157
  6. Кермен                                10.45                       160, 161 и 162
  7. Младово                              11,30                       156
  8. Ковачите                             12,00                       152

 

                   Общо: 8 населени места; 11 избирателни секции

                   Кола: СИТРОЕН ДЖЪМПЕР № СН 30-31 СС  

                   Шофьор:ВЕСКО ЦОНЕВ               

                    РИК: ГЕОРГИ АТАНАСОВ

                  Общинска администрация: ЛЕНА БАЕВА

 

ТРЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч., ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

       Населено място:                       Час:                            СИК:

  1. ЧИНТУЛОВО                         08.30                           141
  2. МАЛКО ЧОЧОВЕНИ               08.45                           142
  3. ГАВРАИЛОВО                       09.00                            144  И 145
  4. ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ             09.45                           143
  5. СЕЛИМИНОВО                      10.00                           146 И 147
  6. БИНКОС                               10.30                           148
  7. СТРУПЕЦ                              11.00                           149
  8. СТАРО СЕЛО                         11.30                           150
  9. ЗЛАТИ ВОЙВОДА                  12.00                           151

 

                   Общо: 9 населени места ; 11 избирателни секции

                   Кола: ФОРД ТРАНЗИТ № СН 44-54 НС  

                   Шофьор: ИЛИЯ РАДКОВ                                  

                  РИК: СЕВДА ОСМАНОВА

                  Общинска администрация: ТАНЯ НИКОЛОВА

 

ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

       Населено място:                      Час:                            СИК:

  1. Камен                                  08.30                          170
  2. Жельо войвода                     09.00                         171, 172 и 173
  3. Блатец                                 09.30                          179
  4. Драгоданово                        10.00                          180
  5. Трапоклово                          10.30                          181
  6. Горно Александрово             10.45                          182
  7. Глушник                              11.00                          178
  8. Калояново                           11.30                          177
  9. Тополчане                           12.00                          174, 175 и 176

 

                   Общо:9 населени места; 13 избирателни секции

                   Кола МАЗДА № СН 00-88 СН;

Шофьор: ДОНЧО АПОСТОЛОВ                                             РИК: ЛЮБОМИР ЗАХАРИЕВ

                   Общинска администрация: ИВАНКА ДРУМЕВА

 

ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

       Населено място:                      Час:                            СИК:

  1. ГЕРГЕВЕЦ                             8.30                            167
  2. САМУИЛОВО                         8.45                            165 И 166
  3. ПАНАРЕТОВЦИ                      09.15                          154
  4. ГЛУФИШЕВО                         09.30                          164
  5. НИКОЛАЕВО                         10.00                          155
  6. МЕЧКАРЕВО                          10.30                          153

 

                   Общо:6 населени места; 7 избирателни секции

                   Кола РЕНО ТРАФИК № СН 86-20 ВВ;

                     Шофьор:ЙОРДАН ГОЧЕВ

                    РИК: РОСИЦА КОЛЕВА

                    Общинска администрация: ИВЕЛИНА ИВАНОВА

 

ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН

 

       Населено място:                      Час:                     СИК:

  1. Сотиря                                 08.30                 127 и 128
  2. Ичера                                  09.30                 129
  3. Раково                                 10.30                 130

 

                   Общо: 3 населени места ;4 избирателни секции

                   Кола ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР № СН 00-60 СА;

                   Шофьор: НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

                  РИК: ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА

                  Общинска Администрация: ЗЮЛФИЕ РУСЕВА

 

  • ОПРЕДЕЛЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН, СЛЕДНИЯ ГРАФИК И ОТГОВОРНИ ЧЛЕНОВЕ НА РИК:

 

МЯСТО – ЗАЛА „МАЙ“ НА ОБЩИНА – СЛИВЕН

 

14.30 ч.                         от 001 до 025 избирателна секция;

15.00 ч.                         от 026 до 052 избирателна секция;

15.30 ч.                         от 053 до 080 избирателна секция;

16.00 ч.                         от 081 до 106 избирателна секция;

16.30 ч.                         от 107 до 126 и от 183 до 185 избирателна секция;

ЧЛЕНОВЕ НА РИК: НЕЛИ ДРАГНЕВА И МАРИЯ ЧОМПОВА

  • ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА, КАКТО СЛЕДВА:  

 

    1. ЧЛЕНОВЕ НА РИК: ДИМИТЪР ВЪНДЕВ, РАДКА ПЕНЕВА и СТЕЛА ДАНЧЕВА
    2. МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 10.00 Ч.
  • ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА КОТЕЛ, КАКТО СЛЕДВА: 

 

    1.        ЧЛЕНОВЕ НА РИК: РОСИЦА ТОДОРОВА
    2.        МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.
  • ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА ТВЪРДИЦА, КАКТО СЛЕДВА:  

 

  1.      ЧЛЕНОВЕ НА РИК: ФАТМЕ МУСТАФОВА
  2.      МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 13.00 Ч.
  3. Упълномощава членовете на РИК, както е посочено по-горе да подписват протоколите, с които се предават всички избирателни списъци, изборни книжа и материали
  4. Определя членовете на РИК –СЛИВЕН за отговорници на секционните избирателни комисии съобразно направленията за предаване на изборните книжа, посочени по-горе.
  5. Решението подлежи на оспорване в тридневен срок по реда на чл. 73, ал. 1 от ИК пред централната избирателна комисия София.

Председател: Росица Василева Тодорова

Секретар: Фатме Фикретова Мустафова

* Публикувано на 26.10.2016 в 14:49 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 233-ПВР / 13.11.2016

    относно: Корекция в окончателния (финалния) протокол на СИК 2120 00 029 и СИК № 2120 00 006, получени от машината за гласуване машинно гласуване.

  • № 232-ПВР / 13.11.2016

    относно: Промяна в състава на СИК в Община Нова Загора по предложение на Инициативния комитет за издигане на Румен Радев и Илияна Йотова при произвеждане на изборите за президент и вицепрезидент на Република България на 13 ноември 2016 г.и по предложение на коалиция ББЦ- Нова Загора

  • № 231-ПВР / 13.11.2016

    относно: Постъпило искане с вх.380/ 13.11.2016г. от Стоян Пенев- упълномощен представител на ПП“ АТАКА“ за област Сливен

всички решения