Г Р А Ф И К
за предаване на 25.05.2019 г./събота/ на изборните книжа и материали на секционните избирателни комисии за избори за членове в Европейски Парламент от Република България
За осигуряване нормалното протичане на предаването на изборни книжа и материали на 25.05.2019 г. от членовете на РИК – Сливен по СИК в Община Сливен, Нова Загора, Котел и Твърдица при произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г. РИК 21- Сливен следва да приеме график по направления за общините и да разпредели и упълномощи свои членове. Предвид изложеното и на основание чл. 72, ал.1, т.18 във вр. с чл.215, ал.1 от Изборни кодекс РИК – 21 – Сливен
- ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА СЛИВЕН И РАЗПРЕДЕЛЯ ЧЛЕНОВЕТЕ НА РИК-СЛИВЕН, КАКТО СЛЕДВА:
1.1 ПЪРВО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 8.00 ЧАСА, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- ВЪГЛЕН 08.45 138
- БЯЛА 09.00 139 и 140
- НОВАЧЕВО 09.30 137
- ГРАДСКО 09.45 136
- Изгрев 10.30 132
- БОЖЕВЦИ 10.45 133
- СРЕДОРЕК 11.00 134
- СТАРА РЕКА 11.30 131
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – НИКОЛАЙ ГОСПОДИНОВ САНДЕВ
1.2. ВТОРО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч., ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- Крушаре 08.30 168 и 169
- Чокоба 09.30 163
- Бозаджии 09.45 158
- Скобелево 10.00 159
- Биково 10.30 157
- Кермен 10.45 160, 161 и 162
- Младово 11,30 156
- Ковачите 12,00 152
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – ДИМИТЪР ЖЕЛЕВ ИВАНОВ
1.3. ТРЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч., ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- ЧИНТУЛОВО 08.30 141
- МАЛКО ЧОЧОВЕНИ 08.45 142
- ГАВРАИЛОВО 09.00 144 И 145
- ГОЛЯМО ЧОЧОВЕНИ 09.45 143
- СЕЛИМИНОВО 10.00 146 И 147
- БИНКОС 10:30 148
- СТРУПЕЦ 11.00 149
- СТАРО СЕЛО 11.30 150
- ЗЛАТИ ВОЙВОДА 12.00 151
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – ФАТМЕ ФИКРЕТОВА МУСТАФОВА
1.4. ЧЕТВЪРТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- Камен 08.30 170
- Жельо войвода 09.00 171, 172 и 173
- Блатец 09.30 179
- Драгоданово 10.00 180
- Трапоклово 10.30 181
- Горно Александрово 10.45 182
- Глушник 11.00 178
- Калояново 11.30 177
- Тополчане 12.00 174, 175 и 176
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – ТОДОР ДИМИТРОВ ТОДОРОВ
1.5. ПЕТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- ГЕРГЕВЕЦ 8.30 167
- САМУИЛОВО 8.45 165 И 166
- ПАНАРЕТОВЦИ 09.15 154
- ГЛУФИШЕВО 09.30 164
- НИКОЛАЕВО 10.00 155
- МЕЧКАРЕВО 10.30 153
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – ЛЮБОМИР АСЕНОВ ЗАХАРИЕВ
1.6. ШЕСТО НАПРАВЛЕНИЕ – ТРЪГВАНЕ 08.00 ч, ОТ ПЛОЩАДА ПРЕД ОБЩИНА СЛИВЕН
Населено място: Час: СИК:
- Сотиря 08.30 127 и 128
- Ичера 09.30 129
- Раково 10.30 130
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – ЖАНЕТА КЪНЕВА СТОЙЧЕВА
1.7. ОПРЕДЕЛЯ ЗА СИК В ГРАД СЛИВЕН, СЛЕДНИЯ ГРАФИК И ОТГОВОРНИ ЧЛЕНОВЕ НА РИК:
МЯСТО – ЗАЛА „МАЙ“ НА ОБЩИНА – СЛИВЕН
14.30 ч. от 001 до 025 избирателна секция;
15.00 ч. от 026 до 052 избирателна секция;
15.30 ч. от 053 до 080 избирателна секция;
16.00 ч. от 081 до 106 избирателна секция;
16.30 ч. от 107 до 126 и от 183 до 185 избирателна секция;
ОПРЕДЕЛЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА РИК – МАРИЯ АСЕНОВА ЧОМПОВА и МАРГАРИТА НЕДЯЛКОВА КАМБОСЕВА
- ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА НОВА ЗАГОРА, КАКТО СЛЕДВА:
- ЧЛЕНОВЕ НА РИК: ДИМИТЪР ВЪНДЕВ, РАДКА ПЕНЕВА и МИТКО ДОНЕВ
- МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 10.00 Ч.
- ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА КОТЕЛ, КАКТО СЛЕДВА:
- ЧЛЕНОВЕ НА РИК: РОСИЦА ТОДОРОВА
- МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 11.00 Ч.
- ОПРЕДЕЛЯ НАПРАВЛЕНИЯ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА НА ОБЩИНА ТВЪРДИЦА, КАКТО СЛЕДВА:
- ЧЛЕНОВЕ НА РИК: СТЕЛЛИ СТЕФАНОВА
- МЯСТО И ЧАС НА ТРЪГВАНЕ - 13.00 Ч.